Aktualności

17.07.2014

Nowe połączenia lotnicze z Łodzi

Nowe połączenia lotnicze z Łodzi4YOU Airlines ogłasza bazę i nowe regularne trasy z Łodzi
 
W czwartek, 17.07 br. na uroczystej konferencji prasowej, która odbyła się w Porcie Lotniczym Łódź Zarząd Portu Lotniczego Łódź oraz przedstawiciele nowej linii lotniczej 4YOU Airlines z Warszawy ogłosili uruchomienie ośmiu nowych połączeń z Łodzi. Połączenia będą realizowane 180 - miejscowym Airbusem 320. Będzie to pierwszy samolot bazujący na stałe na lotnisku w Łodzi.

Od 3 listopada 4 You Airlines będzie wykonywał z Łodzi operacje poniższych miast:
 
  • Barcelona /Girona/ – poniedziałek, czwartek
  • Londyn /Luton/ – wtorek, sobota
  • Mediolan – środa, sobota
  • Dortmund – wtorek, czwartek
  • Bruksela /Charleoi/ – poniedziałek, piątek
  • Rzym /Fiumicino/ – wtorek, niedziela
  • Paryż /Charles de Gaulle/ –poniedziałek, środa, piątek
  • Tel Awiw – niedziela

- „Od jesieni będziemy mieli w Łodzi zbazowany samolot.  Jest to milowy krok w rozwoju łódzkiego lotniska i daje nam wiele nowych możliwości, których do tej pory nie mieliśmy. Samoloty będą startować z Łodzi wcześnie rano da możliwość dostania się do portu docelowego około 8-9 rano więc jest to idealne połączenie dla ruchu biznesowego, dla którego jak wiemy rozkład tego typu jest jedną z najistotniejszych kwestii. Jeśli chodzi o połączenia czarterowe, zbazowany samolot to lepszy rozkład ale też zupełnie nowe możliwości rozmów z touroperatorami o nowych kierunkach czarterowych na lato 2015” – powiedział Prezes Portu Lotniczego Łódź, Pan Przemysław Nowak.

- Dla nas jest to również szczególny dzień i doniosła chwila, bowiem wchodzimy na rynek regularnych połączeń lotniczych jako nowa linia, ale też posiadająca duże doświadczenie w projektach czarterowych, a także jako jeden z największych w Polsce tour-operatorów – podkreślił Michał Mikołajczak, wiceprezes 4YOU Airlines. Zdaniem wiceprezesa Mikołajczaka, to właśnie doświadczenie na rynku turystycznym i długoletnia obecność na tymże rynku firmy Alfa Star, która od początku działalności 4YOU Airlines jest zaangażowana w ten projekt, pozwoliły realnie myśleć o urzeczywistnieniu tego ambitnego przedsięwzięcia. – Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas produkt będzie cieszył się zainteresowaniem i zaufaniem pasażerów, bowiem proponujemy bardzo prosty system rezerwacji i przejrzystą politykę cenową, zarówno pod względem ceny przelotu, jak też opłaty za bagaż i oferty sprzedaży pokładowej – zaznaczył przedstawiciel nowej linii lotniczej.

Pierwsze loty z Łodzi do ośmiu nowych portów docelowych wystartują 3 listopada. Wiceprezes Linii 4YOU Airlines dodał także, że w ten sam dzień uruchomione będą operacje 4YOU Airlines z innego polskiego lotniska – Rzeszowa. Świetną informacją dla pasażerów będzie z kolei to, że z okazji ogłoszenia nowych połączeń 4YOU Airlines oferuje pasażerom 7 000 biletów na wszystkie trasy dostępne w siatce połączeń przewoźnika w promocyjnej cenie 47 złotych w jedną stronę (ze wszystkimi opłatami). Promocja będzie trwała przez cały sierpień br., a rezerwacji będzie można dokonywać online już 12 sierpnia od godz. 18:00 pod adresem www.4YOUAIRLINES.com, lub też w najbliższym biurze podróży. – Liczba miejsc w inauguracyjnej promocji jest ograniczona, zatem zachęcam wszystkich do jak najszybszego zapoznania się z naszą ofertą – podkreślał Michał Mikołajczak.
powrót
  •